Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > albañil de tejados y cubiertas > Kattopeltiseppä, 1 ketju oy, Tampere

Contratación de albañil de tejados y cubiertas en Finlandia (Pirkanmaa)

Kattopeltiseppä, 1 ketju oy, Tampere

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Techadores › albañil de tejados y cubiertas.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Rakennustyöntekijät ym. (pl. sähköasentajat) › Rakennusten viimeistelytyöntekijät › Kattoasentajat ja -korjaajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Peltiseppä kattotöihin Tampereelle!

Etsimme asiakkaallemme kattopeltiseppää Tampereen alueelle. Työnkuvaan kuuluu monipuoliset peltityöt, kuten asennukset ja korjaukset sekä räystästyöt. Odotamme Sinulta kokemusta kyseisistä työtehtävistä, tarkkuutta ja huolellisuutta omassa kädenjäljessäsi sekä hyviä asiakaspalvelutaitoja. Ammattitaidosta riippuen myös nokkamiehen työt mahdollisia. Eduksi katsotaan voimassaolevat työturvallisuuskortti sekä tulityökortti, mutta autamme tarvittaessa näiden suorittamisessa.

Hakemuksen voit jättää oheisen hakulomakkeen kautta. Hakemuksia käsitellään koko hakuajan ja työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä. Työ on kokoaikatyö. Lisätietoja tehtävästä antaa Teemu 040 937 4900 / teemu1ketju.fi . Työsuhde alkaa vuokratyösuhteena ja myöhemmin on mahdollisuus siirtyä asiakkaan kirjoille.

1Ketju on alkuvuodesta 2020 perustettu henkilöstöpalvelualan yritys ja sen päätoimintana on työntekijöiden välitys eri rakennustyömaille. 1Ketju takaa sinulle ammattitaitoisen ja kaverillisen otteen työllistymiseen. Työelämän pelikentillä ketju panostaa erityisesti työntekijöiden tyytyväisyyteen sekä huolehtii läheisestä ja ajantasaisesta yhteydenpidosta.

1Ketju tarjoaa työntekijöilleen:

      Tessiä paremman palkan

      Laadukkaat työkamppeet

      Monipuoliset ja vaihtelevat työtehtävät

      Työterveyspalvelut

      Kahvit toimistolla aina poiketessasi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pirkanmaa.

Ver 420 ofertas de trabajo en "Pirkanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: 1 Ketju Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:f09c6242-f967-4a3b-9159-2a3262e3f1a3.

Ver las 107 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines › Techadores › albañil de tejados y cubiertas ofertadas.